0 (258) 264 19 90
5.KÜÇÜKBAŞ HAYVANCILIK ÜZERİNE ULUSLARARASI BİLİMSEL KONFERANSI / 10-15 MART 2015 MISIR

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinden alınan bir yazıda, İslam Ticaret, Sanayi ve Tarım Odasından alınan bir yazıya atfen;

Mısırlı Koyun ve Keçi Derneği tarafından, Mısır’daki koyun ve keçi sektörünü geliştirmek amacıyla, 10-15 Mart 2015 tarihleri arasında, Mısır’ın Şarm El-Şeyh kentinde “5. Küçükbaş Hayvancılık Üzerine Bilimsel Konferansı”nın gerçekleştirileceği bildirilmektedir.

Söz konusu konferansın, Mısır Tarım ve Toprak Islahı Bakanı Prof. Dr. Adel El-Beltagy’nin himayelerinde, “Mısır’da gelişmiş Koyun Endüstrisine Doğru”  teması altında 10 Mart 2015’te Kahire’de başlayacağı ve 11-15 Mart 2015 tarihlerinde El-Şeyh kentinde devam edeceği belirtilmektedir.

Etkinliğin Mısır’daki koyun ve keçi üretimine odaklı olduğu, katılımcıların ülkedeki küçükbaş hayvan endüstrisinin nasıl geliştirilebileceği ve küçükbaş hayvan üretiminde karşılaşılabilecek fırsat ve engelleri istişare etmek için fırsat bulabilecekleri ifade edilmektedir.

Söz konusu etkinlik hakkında detaylı bilgi ve katılım formu TOBB web sayfası (www.tobb.org.tr) sağ panelindeki “Uluslararası İş İmkânları/Yurtdışı Etkinlikler” başlığı altında www.easg-eg.com / www.easg.eg.net adreslerinden veya aşağıda iletişim bilgileri sunulan kurumlardan ulaşılabilmektedir.

Egyptian Association for Sheep and Goats (EASG)
Essam I. Shehata, Ph. D., Chairman, EASG Committee
Chief Editor, EJSGS, Emeritus Prof., Sheep  Goat Res. Dept.,
Animal Prod. Res. Instit., Agric. Res. Center, Egypt
Mob: 202 011 44497748, Email: easg.2001@gmail.com / easg.1947@gmail.com, Web Site: www.easg-eg.com / www.easg.eg.net
 
Üyelerimize duyurulur.

1