0 (258) 264 19 90
DENİB 4. EV VE PLAJ GİYİMİ TASARIM YARIŞMASI

DENİB 4. EV VE PLAJ GİYİMİ TASARIM YARIŞMASI 07/04/2015

Her geçen yıl ihracatın geliştiği ülkemizde, katma değeri daha fazla ürünlerin üretilerek ihracatının sağlanması için farklı alanlarda çalışmalar sürdürüldüğü; bu çalışmaların bir parçası olarak, İhracatçı Birlikleri'nin farklı sektörlerde tasarım yarışmaları düzenlemekte, böylelikle tasarımın önemine dikkat çekmeyi hedeflemekte ve genç tasarımcılara kendilerini gösterebilmeleri için fırsat sunmakta olduğu ifade edilmektedir.

Bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilecek yarışmamız ile Denizli'de ev ve plaj giyimi sektörünü güçlendirmek, Denizli'yi ev ve plaj giyimi sektörünün merkezi haline getirmek, sektöre genç, yetenekli tasarımcıları kazandırmak, sektörde bir tasarım bilinci oluşturmak ve Denizli'de ihraç edilebilir ürünlerin çeşitliliğini arttırarak ihracatçı firmaların rekabet gücünü arttırmak amacı hedeflenmektedir.

DENİB 4. Ev ve Plaj Giyimi Tasarım Yarışması'na ilişkin ayrıntılı bilgiye http://www.evveplajgiyimiyarismasi.com/ ve http://www.denib.gov.tr/ adreslerinden ulaşmak mümkün olup yarışma için son dosya teslim tarihi 29 Mayıs 2015'tir.

Bilgilerinize