0 (258) 264 19 90
HUBUBAT SATIŞI

Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürlüğü'nden alınan yazıda 01- 29 Şubat (dahil) tarihleri arasında aşağıdaki ürünlerin satışa çıktığı bilgisi alınmıştır.

1.Ekmeklik Buğdaylar; Yerli ve ithal ekmeklik buğdaylar  kişi ve kuruluş ayrımı yapılmaksızın serbest olarak peşin bedeli mukabili satılacaktır.TMO-TOBB Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk san. Ve Tic. A.ş (LİDAŞ) depolarında stoklu bulunan yerli ekmeklik buğdaylar satışa verilmeyecektir.
 2.Makarnalık Buğdaylar; Yerli ve ithal makarnalık buğdaylar kullanıcılarına (sadece makarna,irmik,şehriye ve bulgur fabrikalarına) serbest olarak peşin bedel mukabili satılacaktır.
 3.Arpalar;Yerli ve ithal arpalar kişi ve kuruluş ayarımı yapılmaksızın serbest olarak peşin bedel mukabili satılacaktır.
 4.Çavdar ve Tritikale;Çavdar ve tritikaleler kişi ve kuruluş ayrımı yapılmaksızın serbest olarak peşin bedel mukabili satılacaktır.
Teslimat süreleri tüm ürünler için Toprak Mahsulleri Ofisinin cari uygulamaları doğrultusunda belirlenecek olup,son teslim tarihi 29.02.2016 'yı (dahil) geçmeyecektir. 
Üyelerimize duyurulur.

HUBUBAT SATIŞI