0 (258) 264 19 90
MÜFTÜLÜK ZİYARETİ

Denizli Ticaret Borsası’ndan Müftülüğe Ziyaret

Kutlu doğum haftası kapsamında Denizli Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Tefenlili, Denizli İl Müftüsü Mehmet Aşık’ı makamında ziyaret etti.

Ticaret Borsası Yönetim Kurulu üyelerinden Ömer Lütfi İnamlıca ve Ayhan Sabanoğlu’nun da katıldığı ziyarette Müftü Ahmet Hulusi Efendi Merkezi Müdürü Dr. Mustafa Acar da hazır bulundu.

Kutlu doğum haftasının önemine vurgu yapan Tefenlili “Bu gibi önemli günler birlik ve beraberliğimiz, kardeşliğimiz için vesile olmalı, yüz yıllarlardır aynı şemsiye altında bulunan İslam alemi bu özel günlerin değerini bilmelidir” dedi. Peygamberimizin hatırasına, emanetine sahip çıkılmasının gerekliliğine dikkat çeken Tefenlili tüm Denizlililerin ve İslam âleminin Kutlu Doğum Haftası’nı kutlayarak hayırlara vesile olmasını diledi ve Kutlu Doğum Haftası boyunca düzenledikleri etkinliklerden dolayı Müftü Mehmet Aşık’a teşekkürlerini iletti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Müftüsü Mehmet Aşık ise, “Başkanımızın yaptığı ziyaret ten dolayı teşekkür ederim. Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri yoğun bir şekilde devam etmektedir. 20 Nisan Çarşamba günü okul öğrencilerimizin katıldığı yarışmaların ödül töreni saat 09.00'da Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonunda yapılacaktır. Aynı gün akşam PAÜ Kongre ve Kültür Merkezi Konferans Salonunda saat 18.00'de Prof. Dr. Nevzat Aşık hocamızın konferansı olacaktır. Tüm halkımız davetlidir. Yaptığımız her bir faaliyetin milletimizin teveccühü ile gerçekleşmesi, bizleri fazlasıyla memnun ediyor." şeklinde konuştu.