0 (258) 264 19 90
TOBB ETÜ-SEM Eğitim Programları Hakkında

Sayın Üyemiz,

TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Sürekli Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkezi tarafından “Finansçı Olmayanlar İçin Finans Uzaktan Eğitim Programı" ile "Sertifikalı Kamu İhale Uygulamaları Kursu" gerçekleştirileceği bilgisi edinildi. 

FİNANS EĞİTİMİ İNTERNET ÜZERİNDEN
Finansçı Olmayanlar İçin Finans Uzaktan Eğitim Programı derslerinin hafta içi üç akşam 19.30-21.00 saatleri arasında internet üzerinden canlı olarak gerçekleştirilecektir. Katılımcılar dersleri canlı olarak internet üzerinden takip edecek ve eğitmenlerimize sorularını ders esnasında yöneltebileceklerdir. Canlı dersi kaçıran katılımcılar kullanıcı adı ve şifreleriyle sisteme girerek dersleri daha sonra izleme imkânı bulabilmektedirler. Eğitim sonunda internet üzerinden yapılacak sınavda başarılı olan katılımcılara sertifika verilecektir. Kontenjanımızın 50 kişi ile sınırlı olması nedeniyle kayıtlarda başvuru tarihi dikkate alınacaktır.

KAMU İHALE KURSU 6 GÜN SÜRECEK
Sertifikalı Kamu İhale Uygulamaları Kursunun 22-28 Kasım 2015 tarihlerinde Bellis Deluxe Hotel Belek - Antalya'da gerçekleştirilecektir.
Kurs içeriğinin ihalelere katılım, tekliflerin değerlendirilmesi, doğrudan temin uygulamaları, fiyat farkı kararnamesi, ihalelere katılmaktan yasaklama, hakkında kamu davası açılanların ihalelere katılımına ilişkin olarak 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu, Uygulama Yönetmelikleri ve Kamu İhale Genel Tebliği'nde yapılan değişiklikler ile ihaleye ve edimin ifasına fesat karıştırma suçlarına ilişkin olarak Türk Ceza Kanununda yapılan değişiklikler dikkate alınarak düzenlenecektir.

Ayrıntılı bilgi için ekteki dokümanı inceleyebilirsiniz.

Bilgilerinize.